Return to Články

Najčastejšie otázky k objednávkam

Z čoho je vyrobená pyramída?

Pyramídy „malé“ potravinové a pod. sú vyrobené z masívu buk, dub, jaseň.

Pyramídy stropná a skladacie sú vyrobené z kvalitného smrekového dreva (masív). Prípadne podľa požiadavky objednávateľa.   Rozmery sú prepočítané podľa Cheopsovej pyramídy.

Čím  je ošetrená/natretá  pyramída?

Pyramídy sú ošetrené prírodnými olejmi. Podľa požiadavky objednávateľa na vonkajšie použitie sú ošetrené ekologickým náterom proti poveternostným podmienkam.

Aká je cena za pyramídy?

Cena je závislá na veľkosti pyramídy.

Na základe objednávky je cena odsúhlasená objednávateľom a ten zaplatí pri malých pyramídach pri prevzatí tovaru/balíka. Pri väčšej objednávke alebo väčšej skladacej pyramíde zasielame predfaktúru/zálohovú faktúru po konzultácii s objednávateľom.   

Ako funguje pyramída?

Slovo pyramída je z gréckeho pyro-oheň a amid-nachádzať sa v strede.

Samotné slovo pyramída nám oznamuje tajomstvo, ktoré v sebe táto stavba ukrýva – „oheň v strede“. Mohla teda byť akýmsi kozmickým kondenzátorom transormujúcim alebo produkujúcim bio kozmickú energiu neznámej podstaty. Táto blahodárna energia je nazývaná prána, orgon, animálny magnetizmus, bioplazmatická alebo biokozmická energia.

Aby pyramída plnila svoj účel musí byť správne nasmerovaná – jedna strana základne na SEVER, (doporučujeme nastaviť pomocou kompasu). V zlom nastavení nefunguje alebo plní opačný efekt!

 Načo slúži pyramída?

Na celom svete sa urobilo veľa výskumov a pokusov s pyramídami a všetci prišli k rovnakému záveru, že pyramídy majú pozitívny vplyv na živý organizmus a rastliny. Využitie má veľkú škálu možností napr.:  pre človeka – harmonizácia, meditácie, doliečovanie po úrazoch a iné priaznivé účinky na organizmus.

Konzervácia a energetizáciu potravín, kozmetiky, vody, odbúranie/eliminovanie geopatogénnych zón. „ostrenie“ zachovanie ostrosti žiletiek, nabíjanie a čistenie drahých kameňov a pod .

Využitie na záhrade proti škodcom a plesiam na stromoch a kríkoch na podporu klíčivosti a rastu rastlín s 30-70% účinnosťou a na ich zdravý rast.

Stropná 50cm (základňa) s háčikom na uchytenie do stropu, slúži na zavesenie nad posteľ, stoličku, nad pracovný stôl, masérsky stôl.. a pod., obsiahne v závislosti od výšky stropu cca minim. priestor 3x3m.  Pod stropnou pyramídou môžete stráviť neobmedzený čas a nehrozí „prebitie“ energiou.

Ako dlho môžem byť pod pyramídou?

Prvý pobyt v relaxačnej pyramíde slúži na oboznámenie sa s jej priestormi. Už po úvodných 15 minútach začína organizmus reagovať. Mierne sa rozšíria cievy a zlepšuje sa prekrvenie tela, zároveň sa príjemne „čistia“ myšlienky, odbúrava nahromadený stres a únava. Zjednodušene povedané, pod pyramídu sa chodia dobíjať baterky.

Pri prvom sedení človek nemusí cítiť zmeny, ale môže mať pocit jemného tepla, mravenčenie, tŕpnutie, ježenie vlasov a podobne. Preto sa doporučuje pobyt pod pyramídou postupne predlžovať od 15-30 minút a pozorovať svoje pocity na tele i na duši.

Pobyt v pyramíde sa odporúča nielen ako prevencia pre zdravých ľudí, ale aj ako, podporný liek pri celej škále somatických i psychických ťažkostí. Pomáha pri liečbe neuróz a depresií, migrénach, reume, problémoch s krvným tlakom, reguluje látkovú výmenu a uľavuje od tráviacich problémov.

Uľahčuje zdĺhavú rekonvalescenciu po úrazoch a operáciách, pôsobí mierne analgeticky, zlepšuje pohybové ústrojenstvo. Aj študentom príde vhod, pretože zlepšuje pamäť a u pánov údajne zvyšuje sexuálnu potenciu.

Toto všetko je iba zlomok terapeutických účinkov, aké sa pripisujú pyramíde. Pobyt v nej upokojuje, harmonizuje, povzbudzuje a lieči.

Po 30 minútach sa cíti človek vitálnejšie a plný energie ako po dlhom spánku.

Ako si poskladám skladaciu pyramídu?

Skladacia pyramída je veľmi jednoducho zhotovená a spája sa pomocou drevených čapov, ktoré do seba ľahko zapadnú. K vyrobenej pyramíde vždy   prikladáme jednoduchý návod na poskladanie.

Ako si prevezmem pyramídu?

Pyramídy posielame dôkladne zabalené v balíku.

Skladacia pyramída  je dôkladne zabalená v rozloženom stave v „pufkatej“ fólii a rohy sú spevnené pevným kartónom.

Máte ďalšie otázky? Kontaktujte nás!